Ke každé objednávce v hodnotě nad 2500 Kč získáte jako dárek mušelínové srdíčko. 😍

Náhradní péřová výplň na polštářek

Náhradní péřová výplň do polštářku 60x40 cm. Výplň si můžete zakoupit samostatně (povlak jste například podědili, potřebujete více péřovým výplní na střídání), nebo ji zkombinovat s náhradním povlakem (výběr variant u náhradní povlaků na péřové zavinovačky). Kompletní péřové zavinovačky i s podkladními polštářky (povlaky + péřová výplně) je možné zakoupit v kategorii PÉŘOVÉ ZAVINOVAČKY. 

745 Kč
SKLADEM (4 ks)

Péřová výplň do podkladního polštářku 60x40 cm. Lze použít jako podkladní polštářek pod zavinovačku nebo následně jako klasický polštářek do postýlky. Jedná se o měkkou polovysypanou verzi polštářku. Výplň si můžete zakoupit samostatně (povlak jste například podědili, potřebujete více péřovým výplní na střídání), nebo ji zkombinovat s náhradním povlakem (výběr variant u náhradní povlaků na péřové zavinovačky). Kompletní péřové zavinovačky i s podkladními polštářky (povlaky + péřová výplně) je možné zakoupit v kategorii PÉŘOVÉ ZAVINOVAČKY. 

Vlastnosti:

  • rozměr 60x40 cm
  • složení: 30% prachové nové peří a 70% drané nové peří z českých chovů
  • hmotnost: 350 gramů
  • povlak na polštářek je možno objednat v kategorii NÁHRADNÍ POVLAKY K ZAVINOVAČKÁM (výběr varianty: polštářek 60x40 cm))

Údržba:

  • lze vyprat v automatické pračce i sušit v sušičce, pro dokonalý výsledek ale doporučujeme čištění ve specializovaných čistírnách peří
  • vhodné denně protřepat, vyvětrat případně převléknout
Kód Kód: 14265
Jméno značky: Tulimese
Kategorie: ZAVINOVAČKY
Záruka: 1 rok
TYP PRODUKTU: ZAVINOVAČKA
TYP ZAVINOVAČKY: NÁHRADNÍ POVLAKY K PÉŘOVÝM ZAVINOVAČKÁM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: